„Pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm daje jakość, a jakość to jest luksus w życiu.”

Jacek Walkiewicz (z książki Pełna moc możliwości)

Cześć! Cieszę się, że tu jesteś. Mam na imię Przemek i chyba nadszedł czas, żeby poznać się trochę bliżej…

Wiesz, z czego jestem najbardziej dumny? Znalazłem swój sposób na życie, swoje uzależnienie, które nie zabiera, a daje… Daje szczęście nie tylko dla mnie, ale dla wielu innych osób, które mogę uwiecznić na fotografiach. Mam 26 lat i z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że jestem fotografem, łowcą momentów.

Pochodzę z lubelszczyzny i tam aktualnie mieszkam. Przywiązanie do nadbużańskich terenów, piękno pojezierza łęczyńsko-włodawskiego oraz wielokulturowość regionu sprawia, że chce tu wracać.
Uwielbiam fotografować ludzi. Taką możliwość daje mi fotografia ślubna, w której odnajduję się najlepiej. Mogę uchwycić ludzkie emocje w szczególnie ważnych dla nich dniu. Często spotykam się z opinią, że moje zdjęcia nie są tylko obrazami, to zapisana w każdej klatce odrębna historia, która w albumie tworzy spójną całość.

Dużo podróżuję i bardzo szybko nawiązuje nowe znajomości. Staram się pokonywać słabości i ograniczenia, podnosząc poprzeczkę coraz wyżej. Dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych. Jestem osobą bardzo otwartą, komunikatywną posiadającą poczucie humoru i dystans do siebie. Uwielbiam zdobywać nowe doświadczenia, a w życiu staram się robić ciągle coś nowego. Skoki na bungee, spływy kajakowe, zwiedzanie miast nocą, to wszystko daje mi siłę na kolejne wyzwania. Mam dwa marzenia – wydać album na 5 lecie działalności fotograficznej i nakręcić film dokumentalno-przyrodniczy o kulturze wschodu i polesia zachodniego.

Leave A Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *